Online Betalingen Online Betalingen     telephone+34 933 041 448    mail Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Appartementen met 3 (of meer) slaapkamers in Barcelona

11 appartementen in Barcelona beantwoorden aan uw criteria
Aspasios appartementen biedt een ruim aanbod aan volledig bemeubelde appartementen met drie (of meer) slaapkamers om u zich vanaf de eerste dag te laten thuis voelen. Ideaal voor families en groepen. Kies er één uit de selectie die we voor u hebben gemaakt. Voor al uw vragen kan u terecht bij ons team van professionals. Onze appartementen liggen verspreid over de verschillende wijken van Barcelona, allemaal met uitstekende aansluiting op het openbaar vervoer. De Wi-Fi, het moderne meubilair en de handige apparaten zullen van dit appartement een echte thuis maken tijdens uw zakenreis of gezinsvakantie. Contacteer ons voor advies indien gewenst. Vind geweldige kortingen op onze website.
Aspasios appartementen biedt een ruim aanbod aan volledig bemeubelde appartementen met drie (of meer) slaapkamers om u zich vanaf de eerste dag te laten thuis voelen. Ideaal voor families en groepen. Kies er één uit de selectie die we voor u hebben gemaakt. Voor al uw vragen kan u terecht bij ons team van professionals. Meer lezen

11 appartementen te huur in Barcelona

Sorteren
Aanbieding Van 2014-05-15 tot 2014-05-27
Van 266  10% off
Aanbieding Van 2014-04-01 tot 2014-04-30
Van 181  50% off
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Van
tot
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Verblijf met uw familie in een comfortabel en elegant appartement met drie of meer slaapkamers. U zal opgetogen zijn over het moderne meubilair, de voorzieningen en het decor, Wi-Fi, 24/7 bijstand en uitstekende aansluitingen met het openbaar vervoer. Contacteer ons team van professionals bij Aspasios appartementen voor advies over uw verblijf.

By using our website, you consent to the use of our Cookies Policy. Meer informatie

I understand